Viewfield (8.x-3.0-beta5) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: - None -
nl: - Geen -

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Reference
nl: Referentie

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Above
nl: Boven

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Field types
nl: Veldtypes

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Visually Hidden
nl: Visueel verborgen

en: Entity reference selection plugin settings
nl: Plugin-instellingen voor entiteitsreferentieselectie
