Viewfield (8.x-3.0-beta6) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: - None -
et: - Puudub -

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Inline
et: Samal real

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Arguments
et: Argumendid

en: Hidden
et: Peidetud

en: Reference
et: Viide

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Above
et: Üleval

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted
