Viewfield (8.x-3.0-beta6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: View
se: Čájet

en: About
se: Birra
