Viewfield (8.x-3.0-beta6) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: - None -
ug: يوق

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
