Viewfield (8.x-3.0-beta7) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: View
am: ትይታ

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Entity reference selection plugin settings
am: የአካል ማጣቀሻ መምረጫ ተሰኪ ቅንብሮች
