Viewfield (8.x-3.0-beta7) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: - None -
eo: - Neniu -

en: View
eo: Vidu

en: Inline
eo: en linio

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Above
eo: Supere

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
