Viewfield (8.x-3.0-beta7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: View
kk: Қарау
