Viewfield (8.x-3.0-beta7) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: Inline
fa: درون خطی

en: Edit view
fa: تدوین نما

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Hidden
fa: پنهان

en: Reference
fa: ارجاع

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Above
fa: بالا

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Type of item to reference
fa: نوع عنصر برای مرجع شدن

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Entity reference selection plugin settings
fa: تنظیمات انتخاب افزونه عنصر مرجع
