Viewfield (8.x-3.0-beta7) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: View
ps: ليد

en: Inline
ps: ننليكى

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Hidden
ps: پټ

en: Above
ps: پورته

en: About
ps: په اړه
