Viewfield (8.x-3.0-beta8) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: - None -
ca: - Cap -

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Inline
ca: En línia

en: Edit view
ca: Edita la vista

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Hidden
ca: Ocult

en: Reference
ca: Referència

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Above
ca: A sobre

en: Items to display
ca: Elements a mostrar

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Visually Hidden
ca: Visualment amagada

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat
