Viewfield (8.x-3.0-beta8) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: - None -
is: - Ekkert -

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Inline
is: Innfellt

en: Arguments
is: Rök

en: Hidden
is: Falið

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
