Viewfield (8.x-3.0-beta8) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Display
ka: ჩვენება

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Above
ka: ზემოთ
