Viewfield (8.x-3.0-beta8) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: View
ku: پیشاندان

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Above
ku: سەرەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
