Viewfield (8.x-3.0-beta8) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Above
my: အပေါ်

en: About
my: အကြောင်း
