Viewfield (8.x-3.0-beta8) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
