Viewfield (8.x-3.0-beta9) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Advanced options
ta: மேம்பட்ட தெரிவுகள்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: View
ta: பார்

en: Display
ta: காட்சி

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Above
ta: மேலே

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Reference method
ta: குறிப்பு முறை
