Viewfield (8.x-3.0-beta9) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Type of item to reference
ur: آئٹم کی قسم جس کا حوالہ دیا

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ

en: Entity reference selection plugin settings
ur: اینٹٹی ریفرنس سلیکشن پلگ ان کی ترتیبات
