Viewfield (8.x-3.0-beta4) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: - None -
az: - heç nə -

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Inline
az: Xətdə

en: Edit view
az: Görünüşü redaktə edin

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Hidden
az: Gizli

en: Reference
az: Istinad

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Above
az: Yuxarıda

en: Items to display
az: Göstəriləcək elementlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
