Viewfield (8.x-3.0-beta10) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет
