Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: AND
de: UND

en: Loading...
de: Wird geladen...

en: About
de: Über

en: Autocomplete
de: Autovervollständigung
