Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Views
hi: द्रश्य

en: AND
hi: तथा

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...

en: About
hi: के बारे में

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
