Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: AND
is: OG

en: Loading...
is: Hleð...

en: About
is: Um

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
