Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: AND
fr: ET (AND)

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: About
fr: À propos

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion
