Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: AND
hu: ÉS

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: About
hu: Leírás

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő
