Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: AND
id: DAN

en: Loading...
id: Memuat...

en: About
id: Tentang

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis
