Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Views
lv: Skati

en: AND
lv: UN

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: About
lv: Par

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
