Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: AND
oc: E (AND)

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: About
oc: A prepaus

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
