Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: AND
sk: A

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: About
sk: Informácie o

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie
