Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: AND
tr: VE

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: About
tr: Hakkında

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla
