Viewfield Argument Helper (1.3.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: AND
uk: ТА

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: About
uk: Про модуль

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення
