jQuery-viewport-checker (2.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
