jQuery-viewport-checker (2.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Show for the listed pages
pt: Mostrar para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas
