jQuery-viewport-checker (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Development
et: Arendus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
et: Määra lehed kasutades nende teekondasid. Sisesta üks teekond rea kohta. Märk '*' (wildcard) tähistab mistahes teekonna osa. Näiteks teekond %user-wildcard tähistab iga kasutaja profiililehte. %front tähistab avalehte.
