jQuery-viewport-checker (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Development
ja: 開発

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Show for the listed pages
ja: 一覧にあるページで表示

en: Hide for the listed pages
ja: 一覧にあるページで非表示

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ja: パスでページを指定します。1行に1つのパスを入力してください。'*' の文字はワイルドカードです。%user-wildcard とした場合はすべてのユーザーページが対象となります。%front はフロントページを表します。
