jQuery-viewport-checker (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
pl: Należy wskazać strony podając ich ścieżki, po jednej na wiersz. Znak '*' zastępuje dowolny ciąg. Przykładowo ścieżka %user-wildcard oznacza każdą stronę z profilem użytkownika. Ścieżka %front oznacza stronę główną.
