jQuery-viewport-checker (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
