jQuery-viewport-checker (8.x-1.6) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Development
es: Desarrollo

en: Not installed
es: No instalado

en: Installed
es: Instalado

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
es: Especifique las páginas utilizando sus rutas. Introduzca una ruta en cada línea. El carácter '*' es un comodín. Un ejemplo de ruta puede ser %user-wildcard para cada página de usuario. %front es la página principal.
