jQuery-viewport-checker (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Development
uk: Розробка

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка "*" є заміною будь-якого символа. Приклади шляхів: %user-wildcard — сторінка кожного з користувачів. %front — головна сторінка.

en: The URL !url could not be downloaded.
uk: Не вдалося завантажити URL-адресу !url.
