Views Accordion (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Field
ro: Câmp

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Grouping field number %i
ro: Câmp de grupare numărul %i
