Views Accordion (2.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Row @number
bo: འཕྲེད་ཕྲེང་@number
