Views Accordion (2.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: content
cy: cynnwys

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Random
cy: Ar hap

en: Collapsible
cy: Plygadwy
