Views Accordion (2.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: content
el: ύλη

en: None
el: Κανένα

en: Field
el: Πεδίο

en: Event
el: Συμβάν

en: Random
el: Τυχαία

en: Collapsible
el: Συμπτυσσώμενο
