Views Accordion (2.0.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: content
eu: edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Field
eu: Eremua

en: Event
eu: Gertaera

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Click
eu: Klik
