Views Accordion (2.0.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: Field
he: שדה

en: Event
he: אירוע

en: Random
he: אקראי

en: Mouseover
he: מעבר עכבר
