Views Accordion (2.0.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: content
hu: tartalom

en: None
hu: Nincs

en: Field
hu: Mező

en: Event
hu: Esemény

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Click
hu: Kattintás

en: Row @number
hu: @number. sor

en: Grouping field number %i
hu: %i csoportosító mezőszám

en: The animation duration in milliseconds
hu: Az animáció időtartama milliszekundumban
