Views Accordion (2.0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: content
it: contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Event
it: Evento

en: Random
it: Casuale

en: Collapsible
it: Richiudibile
