Views Accordion (2.0.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: content
ja: コンテンツ

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Event
ja: イベント

en: Random
ja: ランダム

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Mouseover
ja: マウスオーバー

en: Grouping field number %i
ja: フィールド番号 %i をグルーピング
