Views Accordion (2.0.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: content
lt: turinys

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Event
lt: Įvykis

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Mouseover
lt: Žymė
