Views Accordion (2.0.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: content
nl: inhoud

en: None
nl: Geen

en: Field
nl: Veld

en: Event
nl: Evenement

en: Random
nl: Willekeurig

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Click
nl: Klik

en: auto
nl: automatisch

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Grouping field number %i
nl: Groepeerveld nummer %i
