Views Accordion (2.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: content
oc: contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Event
oc: Eveniment

en: Random
oc: A l'azard

en: Row @number
oc: Linha @number
